Serti İzorest Aqua Su Bazlı Şeffaf Yalıtım Malzemesi

77.00504.00

Temizle

Whatsapp ile Bilgi Al

Şimdi sipariş verirseniz 1 gün içerisinde kargoda.

Serti Kendinden Vernikli Yenileme Boyası veya Serti Chalk Paint Yenileme Boyası ile boyanmış ve sürekli suya maruz kalan mutfak tezgahı, banyo yer fayansı gibi zeminlere boyama sonrası 2-3 kat Serti İzorest Aqua Su Bazlı Yalıtım Malzemesi sürerek izole edebilirsiniz. Taş vernik ve benzeri ürünlere göre üstün güç gösterir. Tamamen su bazlıdır.

Stok kodu: HH-29368 Kategoriler:

Mermer, granit, doğal taş, ahşap,  cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeyler üzerine mükemmel bir kapatıcılığı olan, atmosferik şartlara mukavemeti yüksek şeffaf olarak üretilen, mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip su yalıtımında ve ayrıca dekoratif amaçlı kullanılan tek bileşenli bir üründür.

Ultraviole ışınlardan ve dış hava koşullarından etkilenmez. Zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz. Özellikle balkon, teras, banyo, havuz gibi zeminlerde doğan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır.

Tamamen su bazlıdır, sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Güvenle kullanabilirsiniz.

Serti Kendinden Vernikli Yenileme Boyası gibi yenileme boyaları ile boyadığınız zeminin son katı kuruduktan sonra Kadife Rulo veya İpek Fırça ile sürmeniz yeterlidir.

Uygulanan ortamı havalandırmaya dikkat ediniz ve uzun süre özellikle dar ve kapalı ortam da çalışmayınız.

Kesinlikle ağız veya göze sürmeyiniz, çocuklardan uzak tutunuz ve çalışma esnasında yanıcı maddeler ile yaklaşmayınız.

2. veya 3. katı uygulamak isterseniz katlar arasında 5-7 saat bekleyiniz. Uygulanan kalınlığa bağlı olarak 2-3 günde tamamen sertleşir.

Gramaj

, , ,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.