Serti İzorest Glass Solvent Bazlı Şeffaf Yalıtım Malzemesi 300 ml

140.00

Kategoriler:

Mermer, granit, doğal taş, ahşap,  cam, mozaik, fayans, porselen, seramik, beton, şap, galvaniz sac, alüminyum vb. yüzeyler üzerine mükemmel yapışma özelliği olan, atmosferik şartlara mukavemeti yüksek şeffaf olarak üretilen, mükemmel su direncinin yanı sıra yüksek kimyasal ve fiziksel dirence sahip su yalıtımında ve ayrıca dekoratif amaçlı kullanılan çift bileşenli bir üründür.

Ultraviole ışınlardan ve dış hava koşullarından etkilenmez. Zamanla sararma, solma ya da kalkma yapmaz. Özellikle balkon, teras, banyo, havuz gibi zeminlerde doğan yalıtım problemlerinin çözümünde mevcut kaplamayı bozmadan ve zarar vermeden kolayca uygulanır. Solvent bazlı, iki bileşiklidir

A komponentinin yarısına bir adet B komponenti karıştırarak 2 kere zeminde ve farklı zamanda kullanabilirsiniz.

Serti Kendinden Vernikli Yenileme Boyası gibi yenileme boyaları ile boyadığınız zeminin son katı kuruduktan sonra Kadife Rulo veya İpek Fırça ile sürmeniz yeterlidir.

Uygulanan ortamı havalandırmaya dikkat ediniz ve uzun süre özellikle dar ve kapalı ortam da çalışmayınız.

Kesinlikle ağız veya göze sürmeyiniz, çocuklardan uzak tutunuz ve çalışma esnasında yanıcı maddeler ile yaklaşmayınız.

2. katı uygulamak isterseniz katlar arasında 12 saat bekleyiniz. Uygulanan kalınlığa bağlı olarak 2-3 günde tamamen sertleşir.

zemin tamamen kuruduktan sonra, tercihen 1 gün sonra izorest glass’ı uygulayınız, 2. katı 1 gün sonra sürün ardından geçen 1 gün sonra kullanmaya başlıyabilirsiniz

Kullanacağınız fırça ve rulo nun kesinlikle kuru ve rutubetsiz olması gerekir

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.