HaydiHobi’ye Hoşgeldiniz!

Serti Craft olarak 2000 yılından beri Türkiye’de dekoratif boya üretimi ve pazarlamasında en güçlü isimlerden biriyiz. Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere ulaştık. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik!

2000 yılından bu yana Serti Craft & Hobby Paints markamız ile yüzlerce farklı katagoride dekoratif hobi ürünleri üreterek ADANA ve AKDENİZ çevresinde hobi boyaları ve yan malzemelerinde ihtiyaç gideren lider markalardan biri haline geldik.

Türkiye’nin İlk ve Tek gerçek kendinden vernikli boyası olan Serti Kendinden Vernikli Yenileme Boyası icat ederek hobi boyaları, ev, mutfak, banyo, kapı mobilya yenileme kültüründe bilinen tüm ezberleri bozduk.

HaydiHobi platformumuz da Serti Kendinden Vernikli Yenileme Boyası’nın en büyük dağıtıcısıdır. 60’tan fazla renk seçeneği, üstün kapatıcılığı, kullanım kolaylığı, su bazlı ve çevre dostu yapısı ile Türkiye’nin gerçek anlamda kendinden vernikli ilk boya markasıdır. Üstün kapatıcılık gösterir ve her yüzeye kolayca uygulanır, kendinden parlaktır ve üzerine tekrar vernik uygulanmasına gerek yoktur.